Relic Hunters


Join the forum, it's quick and easy

Relic Hunters
Relic Hunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запази лик
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyСря Май 29, 2019 8:53 am by Таня

» Съобщения.
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyЧет Апр 25, 2019 4:47 pm by The Narrator

» James L.
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyСъб Апр 20, 2019 12:25 am by Sinner

» JAMES LOGAN // 30// MUSICIAN// FC: Jared Leto (free & badly wanted)
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyПет Апр 19, 2019 11:56 pm by Mr.Bad Guy

» Thomas W.
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyЧет Апр 18, 2019 10:02 pm by Sinner

» Woman Like Me ×Anna Clariss
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyПон Апр 15, 2019 6:44 pm by Sinner

» Календар.
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyПон Апр 15, 2019 2:23 pm by Sinner

» No escape from reality.
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyПет Апр 12, 2019 9:55 pm by Sinner

» Who run the world? Girls!
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyСря Апр 10, 2019 12:18 am by Sinner

» “I'm just a musical prostitute, my dear.”
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyВто Апр 09, 2019 11:17 pm by Sinner

» Behati Steins; German; 30 y.o; A biochemist for Viertes Reich; FC: Behati Prinsloo; RESERVED
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyВто Апр 09, 2019 9:22 pm by Sinner

» Niklas Steins; 34 y.o; A biochemist for Viertes Reich; FC: Adam Levine; RESERVED
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyВто Апр 09, 2019 6:12 pm by Sinner

» Anastasia Torshina; Russian; A prosecutor for Bratva; 24 y.o; FC: Tanya Mityushina; TAKEN
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED EmptyПон Апр 08, 2019 10:08 pm by Sinner

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Вто Яну 15, 2019 10:38 pm

Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED

3 posters

Go down

Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Empty Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED

Писане by Art Turner Сря Апр 03, 2019 8:27 pm

АСТРИД МЕНСЪН - 21 - ДАНИЯ - KEIRA KNIGHTLEY


Ако домовете от Хогуортс бяха реални, щях да съм в Слидерин. Коварна, подла, хитра, егоистка. Думи, описващи невероятната ми личност перфектно. Като цяло... аз самата бях перфектна. За разлика от онова същество, наричащо се моя сестра. Алета само изглеждаше като мен - в реалността нямахме лично. Тя беше мила, състрадателна, добра... все такива гадни качества. А аз бях точно обратното. Бяхме Ин и Ян, но аз бях по-добрата половина. Жалко, че само аз мислех така, защото всички я обожаваха, а аз оставах забравена в сенките. Не разбирах защо ставаше така. Можете да се досетите, че никога не съм я харесвала. И все пак се въздържах от това да съсипя живота й... колкото й изкушаващо да беше. Поне засега. Нека да забравим Алета, тук сме да говорим за МЕН. Мен и моето величие. Винаги ми е харесвало да си играя с хората. Бяха глупави и наивни - като пионки в ръцете ми. Бе някак забавно как ги контролирах. Говорят, че съм жадна за власт? Е, не мога да отрека истината. Винаги съм била отличничка в училище, бих казала и в живота. Просто бях от тези хора, на които всичко им се получава. И пак  - не ми стигаше. Мечтите ми се простираха много по-далеч - мечтаех за чужди, екзотични страни; да въртя на малкия си пръст не само обкръжението си, а всички; да остана запомнена завинаги. Но на този етап беше малко трудно, заради проклетата Алета, която получаваше всичко, което исках.
Дръж се, свят, аз идвам!

Art Turner
Art Turner

Брой мнения : 472
Join date : 18.03.2019

Върнете се в началото Go down

Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Empty Re: Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED

Писане by Astrid M. Съб Апр 06, 2019 7:38 pm

За мен е запазена ~


there's a special place in hell for me.
   it's called the throne, honey.
Astrid M.
Astrid M.

Брой мнения : 16
Join date : 01.04.2019

Върнете се в началото Go down

Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Empty Re: Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED

Писане by Sinner Съб Апр 06, 2019 7:42 pm

Одобрена си, добре дошла!


- admin devil -
Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Tumblr_pdmdnjKAI51xt0nfio9_250 Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Tumblr_pfzyzrHdGH1xhpjczo4_250
Sinner
Sinner

Брой мнения : 373
Join date : 07.01.2019

https://relic-hunters.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED Empty Re: Astrid Mensen/ 21 years old/ Danish/ FC: Keira Knightley/ RESERVED

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите